APMĀCĪBA NOTIEK LATVIEŠU UN KRIEVU VALODĀS

Individuālās nodarbības izbraucot pie klienta (vismaz vienu reizi nedēļā)

  • Pakalpojums ir iespējams darba dienās no plkst.9:00 (pirmās nodarbības sākums) līdz 17:00 (pēdējās nodarbības beigas). Parasti vienai nodarbībai tiek rezervēta viena stunda. Atkarībā no nodarbības satura nodarbības laiks var nedaudz mainīties. Tāpēc ir iespējams, ka nodarbības sākuma un beigu laiks var nedaudz atšķirties. Savstarpēji saskaņojot nedēļas dienu(as) un paredzamo nodarbības sākuma laiku, turpmākās mācības notiek pēc stabila grafika. Iespēja nodrošināt pakalpojumu ir atkārīga no esošas slodzes un var būt ierobežota. Tā dēļ ieteicams pieteikties mācībām savlaicīgi.
  • nodarbības cena:
    • 60 EUR par nodarbību: 3-5 nodarbības nedēļā
    • 65-70.00 EUR par nodarbību: 1-2 nodarbības nedēļā (atkarībā no klienta atrašanās vietas)

Vienreizējā tematiskā konsultācija, izbraucot pie klienta

  • Pakalpojums ir iespējams darba dienās laika posmā no plkst.9:00 līdz 17:00. Atsevišķos gadījumos, vienreizējā konsultācija ir iespējama darba dienu vakaros vai brīvdienās, par ko var būt ņemta paaukstināta maksa. Konsultācijas laiks parasti ir ilgāks nekā nodarbības laiks. Tās ir nepieciešams lai būtu iespējams atbildēt uz visiem klienta jautājumiem, novērtēt suņa/kucēna uzvedību dabā,  atklāt un konstātēt pastavošās problēmas, sniegt padomus un piedāvāt risinājumu variantus.
  • Vienreizējās konsultācijas cena: EUR 90.00. Ja pēc konsultācijas klients pieteicas nodarbībām Suņu apmācības skolā, tad cena par konsultāciju (neatkarībā no tās ilguma) būs ka par nodarbību – no 60 līdz 70.00 EUR.

 

Apmaksas kārtība

Klients ar vienu maksājumu maksā par visām tekošajā mēnesī plānotājām nodarbībām. Par pakalpojumu mēneša sākumā tiek izrakstīts rēķins, ko klients apmaksa pirms pakalpojuma saņemšanas. Ja klients vēlās saņemt rēķinu par katru nodarbību, tad nodarbības cena tiek paaukstināta par EUR 5.00.